Erekční kroužky Stronghold Duo

Stronghold Duo je sada dvou erekčních kroužků s různými dráždivými výčnělky po celém obvodu. Skvěle stimulují partnerku a zároveň drží perfektně erekci. Kroužky jsou zhotoveny z příjemného gelu, který je dostatečně elastický a plně se přizpůsobí velikosti penisu. Kroužky lze nasadit i na prsty. Díky své příznivé ceně se jedná o populární erotickou... Více

Porovnat ceny  od 129  v 3 obchodech

Popis zboží Erekční kroužky Stronghold Duo

Stronghold Duo je sada dvou erekčních kroužků s různými dráždivými výčnělky po celém obvodu. Skvěle stimulují partnerku a zároveň drží perfektně erekci. Kroužky jsou zhotoveny z příjemného gelu, který je dostatečně elastický a plně se přizpůsobí velikosti penisu. Kroužky lze nasadit i na prsty. Díky své příznivé ceně se jedná o populární erotickou pomůcku. Stronghold Duo dává penisu dvojitou oporu a tím získáte dvojitou sílu pro vaší partnerku či partnera.

Erekční kroužky Stronghold Duo

Další popis produktu Erekční kroužky Stronghold Duo

Dva sympatické růžové kroužky, které mají po celém svém obvodu dráždivé výstupky, kterými budete výborně stimulovat partnerku.

  • Materiál: TPE
  • Barva: Růžová
  • Průměr: 1,5 - 4,5 c

Jiný popis produktu

Dvojice erekčních kroužků z gelového měkkého a poddajného materiálu s dráždícími věnečky po obvodu slouží k navlečení na penis (dají se použít i na vibrátory), kdy při pronikání do vagíny dráždí. Můžete je umísťovat různě od žaludu až po kořen. VnitTento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem.