Maximum metal

Kroužek na penis se stimulujícími kovovými kuličkami v transparentním silikonovém provedení. Váš penis pevně svírá a tím prodlužuje Váš milostný akt. Ženu dráždí na pyskách a na klitorisu při souloži.Průměr vnitřní od 3cm. Součástí dodávky je hezká plechová krabička pro uložení kroužku. Diskrétně vám budeležet v nočním stolku.Tento text je chráněn... Více

Porovnat ceny  od 348  v 4 obchodech

Popis zboží Maximum metal

Kroužek na penis se stimulujícími kovovými kuličkami v transparentním silikonovém provedení. Váš penis pevně svírá a tím prodlužuje Váš milostný akt. Ženu dráždí na pyskách a na klitorisu při souloži.Průměr vnitřní od 3cm. Součástí dodávky je hezká plechová krabička pro uložení kroužku. Diskrétně vám budeležet v nočním stolku.Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem.

Maximum metal

Další popis produktu Maximum metal

Tento kvalitní stimulační kroužek na penis je vyroben z lékařského silikonu a po celém jeho obvodu jej doplňují masážní kovové kuličky, jenž mu dodávají ještě intenzivnější míru dráždivosti. Kromě toho v balení naleznete i krásnou elegantní krabičku, do které jej můžete s kdykoliv schovat před zraky zvídavého okolí.

  • Materiál: silikon + ocel
  • Průměr: 3 cm
  • Barva: stříbrná + transparentn

Jiný popis produktu

Kroužek na penis se stimulujícími kovovými kuličkami v transparentním silikonovém provedení.